Restorativ yoga med terapeutisk gong - restitusjon for kropp, sinn og sjel.
Lydhealing mens du ligger i en behagelig stilling som skaper bedre energiflyt i din kropp.
Fredag 5.oktober kl. 17.00 - 18.15.
Pris: 300 kr
Link til bestilling her
Maks 10 deltakere!
Ønsker du oppleve lydhealing fra gonger og andre akustiske instrumenter, mens du ligger i en behagelig stilling som skaper mer energiflyt i din kropp? Passer for alle.
Denne kvelden bruker vi bolster, puter, pledd etc for å gjøre stillingen din så mye behagelig som mulig. I løpet av timen blir det foreslått 3-4 posisjoner hvor hver enkelte får hjelp og veiledning med stilling.
Det spilles myk gong i løpet av timen mens du er i de forskjellige posisjoner. Siste delen av timen er en lenger avspenning - da spilles det en kraftigere gong - og da kan du være i den stilling som passer deg best.
Det trengs ingen forkunnskaper og vi har alt utsyr (matter, pledd, puter etc.) - velkommen som du er og opplev!
Du blir ledet gjennom kvelden av:
MARIA ANDERSEN, gongterapeut og gongyogalærer, Restorative yoga, MediYoga og Yin Yoga lærer, massasje- og bindevevsterapeut, akupressør, anitstressterapeut. Maria undannet av Mehtab Benton - en av de eldste og mest erfarne gongspillere.
SPØRSMÅL: Har du aldri vært med på avspenning med gong og / ellerpå en restorativ yoga og har spørsmål - ta gjerne kontakt på mediyoga.oslo@gmail.com